معرفی شرکت

صنایع شیمیایی شیمی کُرد

شرکت صنایع شیمیایی شیمی کُرد در سال 1377 تاسیس و در سال 1380 موفق به دریافت مجوز رسمی از وزارت جهاد کشاورزی و موسسه تحقیقات خاک و آب جهت تولید انواع کودهای مایع و جامد با دو برند رشد و فلوریش(Flourish) گردید.
این شرکت به عنوان یکی از پیشگامان بخش کشاورزی با بهره گیری از کارشناسان مجرب و بکارگیری ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه وارداتی در سایه الطاف خداوند متعال هم اکنون در زمره برترین و بزرگترین تولیدکنندگان کود کشور قرار گرفته و با دارا بودن بیشترین تنوع محصولات کودی دارای کاملترین سبد کالایی در زمینه تولید کود در کشور می باشد.
از جمله افتخارات شرکت شیمی کُرد، تولید انواع کودهای مایع و جامد تحت لیسانس کیفی شرکت ANAS-BNR آمریکا، گواهینامه CE اروپا و کسب رضایت تمامی مصرف کنندگان شرکت از جمله کشاورزان، شرکت های کشت و صنعت، کارخانجات قند، تعاونی های کشاورزی و… می باشد؛ به طوریکه بیش از 80 درصد شرکت های کشاورزی بزرگ کشور از مشتریان چندین ساله شرکت می باشند.

از دیگر افتخارات شرکت شیمی کُرد دریافت مجوز تطابق لیبل با محتوا برای کلیه محصولات از موسسه تحقیقات خاک و آب می باشد که مؤید صداقت و دقت در تولید محصولات شرکت بوده و شرکت شیمی کُرد در حال حاضر دارنده بیشترین تعداد گواهینامه تطابق بین تولیدکنندگان داخلی می باشد.

تمامی تجربه و دانش مان را به خدمت گرفته ایم تا محصولی در خور شأن والای ایرانی را به مشتریان شرکت شیمی کُرد عرضه نماییم و با افتخار اعلام می کنیم:

صادقانه همراه شما هستیم.

 

 • دارای مجوز رسمی از وزارت جهاد کشاورزی و موسسه تحقیقات خاک و آب
 • دارای کاملترین سبد کالایی در زمینه تولید کود در کشور
 • دارای گواهینامه CE اروپا
 • دارنده بیشترین تعداد گواهینامه تطابق بین تولیدکنندگان داخل
 • تولید انواع کود تحت لیسانس کیفی شرکت ANAS-BNR آمریکا
20سالسابقه فعالیت
971تعداد نمایندگی و عاملیت مجاز فروش
108نوعمحصول
80گواهینامه تطابق

تاریخچه

25اسفند1377

تأسیس

1380

دریافت مجوز رسمی از وزارت جهاد کشاورزی

2008

اخذ گواهینامه CE اروپا

2010

اخذ لیسانس کیفی شرکت ANAS-BNR آمریکا

1393 تا 1397

اخذ 77 مجوز رسمی از موسسه تحقیقات خاک و آب

گواهینامه های شرکت

  آدرس دفتر مرکزی:

  تهران-بزرگراه اشرفی اصفهانی-بالاتر از مرزداران-گلستان26-پلاک4-ساختمان آلپ-واحد501

  تلفن:

  44034900-021 و 14-44006913-021

  ایمیل:

  info@shimikord.com

  سبد خرید